ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Luxury Sleeping - Luxusní postele - Postele Treca

POSTELE TRECA - FRANCOUZSKÝ SEN

Francouzská výroba TRECA INTERIORS PARIS již přes 80 let přispívá k vysoké kvalitě skvělého spánku, měnícího obyčejnou noc v sen. A zve nás do hodnotného a rafinovaného světa estetiky ložnic.
Tato značka s tradicí pochází z alsaské výroby na míru, v luxusním stylu. Je založena na ryzích materiálech, nadčasovém designu, špičkových technologiích a ruční práci. TRECA INTERIORS PARIS nabízí ve svých kolekcích exkluzívní design a jedinečný spací komfort.
Značka spolupracuje s mezinárodními designéry zvučných jmen. Díky tomu vznikají neopakovatelné kolekce v oblasti ložnicového nábytku.

 V detailech je síla! Záhlaví Saint Germain se pyšní rafinovaným zpracováním dekoru ve své vrchní části. 

Postele Treca01

Design honosného záhlaví Diamant odráží inspiraci v tomto drahém kameni.

Postel širokých možností! Záhlaví Escale zajistí pocit intimity díky flexibilním postranním křídlům.
Jednotlivé modely postelí zde

Každá postel může být vybavena jedním z několika typů polohování včetně unikátního systému Slide-back. Ten za necelých 20 vteřin promění postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí. Zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé pozici vsedě.

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.

Postel a láska patří k sobě.

Základem postele je kvalitní matrace. Matrace vyrobené s láskou těmi nejlepšími mistry bude o Váš spokojený spánek pečovat celý život. Nyní získáte hlavní MATRACI DÁRKEM při pořízení celého kompletu postele (dvoulůžko od šíře 160 cm) hlavní kolekce značky Kuperus. Znamená to, že celková cena postele bude ponížena o hodnotu jedné hlavní matrace bez ohledu na rozměr. Využijte naší láskyplné nabídky do konce května, tj. 31. 5. 2022!

Kompletem postele se rozumí: 2x boxspring, 2x matrace, top matrace, záhlaví. Nevztahuje se na modely Alexia a ekonomické řady KLS (speciální podmínky). Pro více informací nás kontaktujte!