ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Luxury Sleeping - Luxusní postele - Postele Treca

POSTELE TRECA - FRANCOUZSKÝ SEN

Francouzská výroba TRECA INTERIORS PARIS již přes 80 let přispívá k vysoké kvalitě skvělého spánku, měnícího obyčejnou noc v sen. A zve nás do hodnotného a rafinovaného světa estetiky ložnic.
Tato značka s tradicí pochází z alsaské výroby na míru, v luxusním stylu. Je založena na ryzích materiálech, nadčasovém designu, špičkových technologiích a ruční práci. TRECA INTERIORS PARIS nabízí ve svých kolekcích exkluzívní design a jedinečný spací komfort.
Značka spolupracuje s mezinárodními designéry zvučných jmen. Díky tomu vznikají neopakovatelné kolekce v oblasti ložnicového nábytku.

 V detailech je síla! Záhlaví Saint Germain se pyšní rafinovaným zpracováním dekoru ve své vrchní části. 

Postele Treca01

Design honosného záhlaví Diamant odráží inspiraci v tomto drahém kameni.

Postel širokých možností! Záhlaví Escale zajistí pocit intimity díky flexibilním postranním křídlům.
Jednotlivé modely postelí zde

Každá postel může být vybavena jedním z několika typů polohování včetně unikátního systému Slide-back. Ten za necelých 20 vteřin promění postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí. Zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé pozici vsedě.

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.

LIMITOVANÁ EDICE – model postele Falun
Sníte již dlouho o pravé kontinentální posteli z přírodních materiálů, ale obáváte se vyšších investic v ní? Nyní máte jedinečnou příležitost! S výrobcem Kuperus jsme připravil limitovanou edici – model postele Falun v nepolohovací či polohovací verzi za sníženou cenu platnou pouze v září 2022

Postel z výhradně z přírodních materiálů, ručně vyrobená jen pro vás v ceně od 184.125Kč!

Boxspringy Falun fixní nebo polohovací (2 motory)
Matrace Siljan
Top matrace Visby: 100% přírodním latexem Talalay
Záhlaví Victoria: nadčasový hladký design
Nohy
Rozměry: 160/180x200/210cm

Fixní model: 184.125Kč
Polohovací model: 250.509Kč

Přijďte si vyzkoušet na náš showroom do konce září 2022!