Luxusní požitek z odpočinku
Postel neslouží výhradně ke spánku. Napadají vás i jiné činnosti? Nás ano – třeba čtení, sledování televize, práce a zábava na tabletu či telefonu, anebo taková snídaně do postele? K nezaplacení je pak  jedinečný komfort našich polohovacích postelí! Pokrokové polohování včetně speciality, kdy můžete postel proměnit v křeslo.  Skutečnost, že postele v našem showroomu plně respektují heslo „komfort nadevše“, dokazuje právě i možnost vybavení každé postele polohovacím systémem na dálkové bezdrátové ovládání.

Dokonale ergonomické postele se vždy přizpůsobují lidskému tělu, nikoli naopak.

Polohovací postele

Každá postel může být vybavena jedním z několika typů polohování včetně unikátního systému Slide-back. Ten za necelých 20 vteřin promění postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí. Zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé pozici vsedě.

Samotná matrace může být vybavena masážním systémem. Takže ve vámi zvolené poloze si můžete užívat i příjemnou masáž.

Celá koncepce vychází z ergonomie, a vytváří tak pro lidské tělo ideální podmínky. Motory jsou součástí konstrukce postele, nezasahují do vzhledu a mají neslyšný chod!
Výhoda našich polohovacích systémů oproti ostatním výrobcům spočívá v tom, že nemusíte dělat kompromis mezi zdravým a kvalitním spánkem a možností polohovat svou postel. Dopřát si můžete polohování při zachování skutečných boxsrpingů jako základny postele. Ostatní výrobci nahrazují v polohovacích verzích boxspring plochými deskami. Naše polohovací boxsrpingy jsou pečlivě očalouněny ve vnitřní části, takže i v pozici polohování má postel stále elegantní vzhled. Další výhodou je možnost výroby postele v kombinaci jedno lůžko polohovací a druhé nepolohovací.
Chcete-li si dopřát polohovací boxspring, avšak nechcete se vzdát své postele – tedy rámu, není problém. Zajistíme výrobu polohovacího boxspringu na míru tak, aby mohl být vložen do vašeho stávajícího rámu. Vaše oblíbená postel vám zůstane, a navíc si užijete zdravý spánek a komfortní odpočinek. Sněte! Spěte! Relaxujte!

Polohovací posteleOCHRANA VAŠÍ MATRACE = OCHRANA PRO VÁS

S matrací naše tělo přichází do nejtěsnějšího kontaktu po největší část z celého dne.
Postel má pro nás představovat zejména přístav bezpečí, oázu soukromí, únik od starostí k odpočinku. Zkrátka intimní místo, kde jsme sami sebou.
Abychom se v posteli na matraci cítili skutečně pohodlně, je třeba udržovat matraci HYGIENICKY ČISTOU.
Koupíte-li u nás matrace či postel s matracemi, dáme Vám chránič na příslušné matrace zdarma, abychom Vás potěšili.

Jedná se o chránič matrace na nejvrchnější matraci/e. To znamená: v případě pořízení postele s top matrací, získáte chránič top matrace. Pokud pořídíte postel pouze s hlavními matracemi bez topperu, získáte chránič na hlavní matrace. Nevztahuje se na zakoupení samotné top matrace KLS900.