Luxusní požitek z odpočinku
Postel neslouží výhradně ke spánku. Napadají vás i jiné činnosti? Nás ano – třeba čtení, sledování televize, práce a zábava na tabletu či telefonu, anebo taková snídaně do postele? K nezaplacení je pak  jedinečný komfort našich polohovacích postelí! Pokrokové polohování včetně speciality, kdy můžete postel proměnit v křeslo.  Skutečnost, že postele v našem showroomu plně respektují heslo „komfort nadevše“, dokazuje právě i možnost vybavení každé postele polohovacím systémem na dálkové bezdrátové ovládání.

Dokonale ergonomické postele se vždy přizpůsobují lidskému tělu, nikoli naopak.

Polohovací postele

Každá postel může být vybavena jedním z několika typů polohování včetně unikátního systému Slide-back. Ten za necelých 20 vteřin promění postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí. Zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé pozici vsedě.

Samotná matrace může být vybavena masážním systémem. Takže ve vámi zvolené poloze si můžete užívat i příjemnou masáž.

Celá koncepce vychází z ergonomie, a vytváří tak pro lidské tělo ideální podmínky. Motory jsou součástí konstrukce postele, nezasahují do vzhledu a mají neslyšný chod!
Výhoda našich polohovacích systémů oproti ostatním výrobcům spočívá v tom, že nemusíte dělat kompromis mezi zdravým a kvalitním spánkem a možností polohovat svou postel. Dopřát si můžete polohování při zachování skutečných boxsrpingů jako základny postele. Ostatní výrobci nahrazují v polohovacích verzích boxspring plochými deskami. Naše polohovací boxsrpingy jsou pečlivě očalouněny ve vnitřní části, takže i v pozici polohování má postel stále elegantní vzhled. Další výhodou je možnost výroby postele v kombinaci jedno lůžko polohovací a druhé nepolohovací.
Chcete-li si dopřát polohovací boxspring, avšak nechcete se vzdát své postele – tedy rámu, není problém. Zajistíme výrobu polohovacího boxspringu na míru tak, aby mohl být vložen do vašeho stávajícího rámu. Vaše oblíbená postel vám zůstane, a navíc si užijete zdravý spánek a komfortní odpočinek. Sněte! Spěte! Relaxujte!

Polohovací postele


Polohovací systémy VIP jsou vrcholové kvality a vyspělé technologie.

Vyberte si ze tří typů polohování:
POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 4 ELITE - nejvyspělejší polohovací systém
Polohovací systém VIP 4 Elite nabízí možnost polohovat nezávisle část krční páteře, část zad a horní stehenní a spodní lýtkovou partii nohou. Polohování je navíc vybaveno systémem Slide Back, kdy celé lůžko zajíždí dozadu a dostává tak podobu křesla, aby Vaše pozice vsedě byla ergonomicky dokonalá. Dálkový bezdrátový ovladač je samozřejmostí, stejně tak, jako možnost naprogramování Vašich oblíbených pozic do paměti. Jedním stiskem tak bude nastavena Vaše oblíbená poloha. Využít můžete i funkce svítilny či podsvícení celé postele.POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 4
Polohovací systém VIP 4 je vybaven 4mi motory s vyspělými možnostmi polohování. Nezávisle lze polohovat část krční páteře a část zad, horní stehenní partii nohou, a navíc také spodní lýtkovou část nohou. Ovládání je zajištěno pomocí dálkového bezdrátového ovladače, na němž si můžete naprogramovat své preferované pozice. Jedním stiskem tak bude nastavena Vaše oblíbená pozice. Dalšími variabilními funkcemi jsou osobní svítilna a podsvícení postele.POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 2
Polohovací systém VIP 2 umožňuje nezávislé polohování části zad a části nohou. V oblasti nohou je automaticky zohledněna separátní podpora stehenní a lýtkové části zvlášť s využitím automatické kolenní podpory. Ovládat svou postel můžete dálkovým bezdrátovým ovladačem. Ten Vám poslouží i jako osobní svítilna.


Jednotlivé modely postelí zde

Základem pravé kontinentální postele je BOXSPRING, a to i v případě polohovací postele. Pořiďte si u nás celou postel značky KUPERUS (dvoulůžko, včt. všech matrací a záhlaví) a získáte od nás jeden boxspring ZDARMA! Jeho hodnotu Vám odečteme od celkové hodnoty postele. Přijďte si k nám odpočinout, poležet, udělat tu nejlepší investici svého života a ještě ušetřit!

Tato nabídka je platná pro objednávky uzavřené do 30. 09. 2021.

Platí pro fixní boxspringy hlavní kolekce KUPERUS. U polohovací postele získáte jeden boxpsring za cenu fixního (rozdíl bude odečten z celkové ceny postele). Pro model Alexia platí sleva ve výši poloviny jednoho boxspringu. Akce se nevztahuje na ekonomické modely postelí a na jiné značky než Kuperus. Pro více informací nás kontaktujte přímo!