Adresa prodejny:

LUXURY SLEEPING
KORUNNÍ 2569/108b
VINOHRADY, PRAHA 10 (budova Rezidence Korunní)
tel.: 773 503 100 nebo 775 431 469
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.postele-ls.cz

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 10:00 - 18:00h

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.

Značka s tradicí je vytvářena v alsaské výrobě na míru, v luxusním stylu a je založená na ryzích materiálech, nadčasovém designu, špičkových technologiích a ruční práci. TRECA INTERIORS PARIS nabízí ve svých kolekcích Prestige a Platinum exkluzívní design a jedinečný spací komfort.

 UŽIJTE SI VALENTÝNA! DVA ZA CENU JEDNOHO!

Postel je místo pro lásku přímo stvořené. A základem pravé kontinentální postele je BOXSPRING. Pořiďte si u nás celou postel značky KUPERUS (dvoulůžko, včt. matrací a záhlaví) a získáte od nás jeden boxspring ZDARMA! Jeho hodnotu Vám odečteme od celkové hodnoty postele. Tak láskyplné nabídce se přece nedá odolat! Přijďte si k nám postele vyzkoušet a uvidíte, že se do některé z nich zamilujete!

Tato nabídka platí pro objednávky uzavřené do 29. 2. 2020. Platí pro fixní boxspringy hlavní kolekce KUPERUS.
Akce se nevztahuje na ekonomické modely a box Alexia.