Adresa prodejny:

LUXURY SLEEPING
KORUNNÍ 2569/108b
VINOHRADY, PRAHA 10 (budova Rezidence Korunní)
tel.: 773 503 100 nebo 775 431 469
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.postele-ls.cz

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 10:00 - 18:00h

Možnost sjednání individuální návštěvy showroomu mimo otevírací dobu kdykoliv po předchozí domluvě (tel. 773 503 100, 775 431 469)

 

Každá postel může být vybavena jedním z několika typů polohování včetně unikátního systému Slide-back. Ten za necelých 20 vteřin promění postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí. Zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé pozici vsedě.

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.

NETRAPTE SE HORKEM V LETNÍCH NOCÍCH!
Nechte se ochladit ložním prádlem z čistě přírodního lnu. Jemné povlečení belgické značky Mirabel Slabbinck je zakázkově vyráběno a můžete ho mít v jakémkoliv rozměru na polštáře, peřiny i jako prostěradlo. Vybrat si můžete z dvou typů lněné tkaniny a několika barevných tónů.
Pokud odpovíte správně na níže uvedenou otázku, získáte 10% slevu!
„Jaké pyžamo je nevhodné pro horké noci?“
Odpověď na otázku naleznete v reportáži CNN Prima News, uvedené na našich webových stránkách v sekci Napsali o nás.