KUPERUS - POSTELE HODNÉ KRÁLŮ

Říká se, že s léty přichází zkušenost. Ze zkušenosti a poctivé práce pramení kvalita. Desetiletí prověřené kvality tvoří tradici. Vyspělá a respektovaná značka KUPERUS šikovným a elegantním způsobem kloubí poctivou tradici s potřebami moderní doby. Vyrábí vysoké kontinentální postele s možností pokrokového polohování při zachování boxspringu. Také nabízí zabudování masážního systému přímo v matracích.
Výrobce KUPERUS je prověřeným dodavatelem produktů pro holandskou královskou rodinu. KUPERUS je tak hrdým držitelem královského ocenění. Postele KUPERUS jsou hodny králů.
Postele jsou ručně vyráběny pouze z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, čistá ovčí vlna, len, bavlna, dřevo ze švédských borovic.

Výrobce KUPERUS

Mistři firmy KUPERUS dokáží vytvořit atypické postele pro náročné zákazníky, kteří přicházejí s vlastními požadavky na provedení postele. Např. nestandardní rozměry, tvar postele, její vestavění či uchycení. Rozmanité funkčnosti postele, kombinace lůžka s již vestavěným nábytkem… a jiné požadavky vystihující individualitu každého zákazníka.
Svou postel si můžete nechat dokonce posázet kameny Swarowski v záhlaví…. Či rovnou pravými diamanty! Postel se tak stane skutečným klenotem Vaší ložnice.

Kuperus alexia


Oproti ostatním výrobcům postelí se KUPERUS může pochlubit také unikátní technologií zpracování POLOHOVACÍCH SYSTÉMŮ. U těchto postelí nemusíte dělat kompromis mezi funkčností a zachováním kvality spánku. Polohovací systémy jsou vyrobeny tak, že je vždy použita spací základna ve formě boxsrpingu (pružin), kterou lze navíc také polohovat. Samotný polohovatelný boxspring je poctivě očalouněn celý, takže i ve zdvižené pozici vypadá hezky.


Kuperus polohovací postel

Kuperus polohovací postel

Každá postel může být vybavena jedním z několika typů polohování včetně unikátního systému Slide-back. Ten za necelých 20 vteřin promění postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí. Zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé pozici vsedě.

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.