ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Luxury Sleeping - Luxusní postele - Postele Kuperus

„VYSOKÁ KREJČOVINA“ VE VAŠÍ LOŽNICI

KUPERUS představuje „haute-couture“, tedy vysokou krejčovinu ve vaší ložnici. Každá postel je nezaměnitelným originálem.

Říká se, že s léty přichází zkušenost. Ze zkušenosti a poctivé práce pramení kvalita. Desetiletí prověřené kvality tvoří tradici. Vyspělá a respektovaná značka KUPERUS kloubí poctivou tradici s potřebami moderní doby. Vyrábí vysoké kontinentální postele s možností pokrokového polohování při zachování boxspringu a zabudování masážního systému přímo v matracích.

KUPERUS je hrdým držitelem ocenění v podobě Královské garance kvality, kterou může v Holandsku obdržet jen firma, dodržující více než 100 let standardy nejvyšší kvality ručního zpracování a vstupních materiálů.


U postelí KUPERUS se můžete stát designérem své postele a vytvořit si její finální vzhled. Určíte si rozměry a výšku postele. Design záhlaví si vyberete některý z modelů nebo si navrhnete svůj vlastní. Co se týče barvy a typu látky, na výběr je až 1500 typů potahových materiálů, včt. pravé kůže.
Tvar postele nemusí být tradičně hranatý, lze vyrobit i kulatou postel. Milovníci designových detailů si mohou nechat postel ozdobit dekorativními prvky od prošívání či knoflíčků až po vsazení kamenů Swarowski či diamantů.KUPERUS jediný výrobce, který má know-how na unikátní technologii zpracování POLOHOVACÍCH SYSTÉMŮ v boxspringových postelích. Nemusíte dělat kompromis mezi funkčností a kvalitou spánku. Polohovací systémy jsou inteligentně zasazeny v rámu, takže neruší vzhled postele. Samotný polohovatelný boxspring je poctivě očalouněn celý, takže i ve zdvižené pozici splňuje nároky na luxusní design. Máte-li vlastní rám postele, jehož se nechcete vzdát, i tak si můžete užít luxusní polohování. Polohovací boxspring bude vyroben na míru tak, aby mohl být vložen do vašeho rámu. Vaše oblíbená postel vám zůstane, a navíc si užijete zdravý spánek a komfortní odpočinek. 

Kuperus polohovací postel

Kuperus polohovací postel

MASÁŽ V POSTELI

Speciální zabudovaný masážní systém s funkcí Wave Vás příjemně uvolní. Každá matrace totiž může být vybavena masážním systémem. V posteli si můžete užívat i příjemnou masáž Vámi zvolené části těla.

REVOLUCE v boxspringových postelích!  
KUPERUS vyvinul naprosto nový unikátní typ boxspringové postele. Model VENTAIR BOX poskytuje maximální pohodlí díky zdvojené flexibilitě ložné plochy. Tenký boxspring působí odlehčeným dojmem a spojuje luxus a moderní design. Perfektní ventilace vzduchu je zajištěna složením z přírodních materiálů. Naprostá variabilita s možností volby typu matrací, záhlaví a barevnosti se hodí do každé ložnice. Postel může být provedena i v polohovací verzi.

Zdravý a dokonalý spánek nade vše! Zapomeňte na postele s úložným prostorem, který ubírá na kvalitě spánku! Postele KUPERUS mají cenné „vnitřnosti“. Úložný prostor vyřeší elegantní truhla (tzv. hockeru) ve stejném designu jaký má postel.Každá matrace je originál vyrobený na míru. Důkazem je možnost výšivky jakéhokoli motivu či jména přímo na matraci.

Jednotlivé modely postelí zde

Každá postel může být vybavena jedním z několika typů polohování včetně unikátního systému Slide-back. Ten za necelých 20 vteřin promění postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí. Zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé pozici vsedě.

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.

Dopřejte svému tělu kvalitní spánek na posteli vyrobené pro Vás osobně nyní navíc s potěšením i pro Vaši mysl, protože ušetříte až 72.250Kč. Vrchní top matraci získáte ZDARMA při objednání kompletní postele značky Kuperus (dvoulůžko se záhlavím) z hlavní kolekce. Celková cena postele bude snížena o cenu vrchní top matrace. Můžete si vybrat její náplň. Unikátně nabízíme náplň tvořenou taštičkovou mini-pružinkou pro optimální podporu páteře. Další náplně k výběru jsou koňské žíně či 100%ní přírodní latex Talalay. Neváhejte a získejte při pořízení své postele snů i něco navrch!

Akce je časově omezená a vztahuje se pouze na hlavní kolekci postelí výrobce KUPERUS. Detailní podmínky promo akce Vám rádi sdělíme osobně na našem showroomu či telefonicky i písemně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.