PULLMAN – PROBOUZEJTE SE ODPOČATÍ!
PULLMAN je jedna z mála značek na světě, které se mohou pochlubit více než 150letou tradicí a zároveň světovým prvenstvím ve vývoji spacích pružinových systémů.
Nejvyšší kvalita, precizní řemeslné umění, a navíc vlastní styl s rozpoznatelným podpisem, to jsou hodnoty, jimiž se významný tradiční holandský výrobce PULLMAN zapsal mezi špičkové výrobce postelových systémů.
Pullman navrhuje a vyrábí matrace, postele a pohodlné top matrace. Ryze holandské výrobky jsou zhotovovány těmi nejlepšími designéry a řemeslníky.
Ručně vyráběné kontinentální postele, matrace a doplňky PULLMAN spojují v sobě skvělý design a unikátní patentovanou technologii výroby. Výsledkem jsou produkty s vysokou užitnou hodnotou. Patentovaná technologie pružinového systému, tzv. Inside Pocket Spring se zdvojenou taštičkovou pružinou, která garantuje ideální podporu páteře, je používána unikátně v matracích PULLMAN.

Postele Pullman

Spojení elegance a romantiky. Výběrem potahu v pravé kůži vytvoříte originální postel v záviděníhodném designu.  Praktickými doplňky jsou také noční stolky se zásuvkami či truhla před postel ve stejném barevném provedení jako postel.

 

Postele Pullman

Každá postel může mít polohovací systém. Odpočinek v posteli pak získává nový rozměr vnímání. Nepopsatelný komfort při četbě, sledování TV či snídaně do postele!

 

Postele Pullman

Zdravý a dokonalý spánek nadevše! Zapomeňte na postele s úložným prostorem, který ubírá na kvalitě spánku! Naše postele mají cenné „vnitřnosti“ pro plnohodnotný spánek. Úložný prostor se skrývá v elegantní truhle (tzv. hockeru) ve stejném designu jako postel.

 

Postele Pullman

Každý z nás má jiný vkus a požadavky na svou postel. Postel může být doplněna i o čelo v oblasti nohou. Designově tak působí komplexním dojmem.

Každá postel může být vybavena jedním z několika typů polohování včetně unikátního systému Slide-back. Ten za necelých 20 vteřin promění postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí. Zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé pozici vsedě.

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.

OCHRANA VAŠÍ MATRACE = OCHRANA PRO VÁS

S matrací naše tělo přichází do nejtěsnějšího kontaktu po největší část z celého dne.
Postel má pro nás představovat zejména přístav bezpečí, oázu soukromí, únik od starostí k odpočinku. Zkrátka intimní místo, kde jsme sami sebou.
Abychom se v posteli na matraci cítili skutečně pohodlně, je třeba udržovat matraci HYGIENICKY ČISTOU.
Koupíte-li u nás matrace či postel s matracemi, dáme Vám chránič na příslušné matrace zdarma, abychom Vás potěšili.

Jedná se o chránič matrace na nejvrchnější matraci/e. To znamená: v případě pořízení postele s top matrací, získáte chránič top matrace. Pokud pořídíte postel pouze s hlavními matracemi bez topperu, získáte chránič na hlavní matrace. Nevztahuje se na zakoupení samotné top matrace KLS900.