ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Luxury Sleeping - Luxusní postele - Postele Pullman

PROBOUZEJTE SE ODPOČATÍ!
PULLMAN je jedna z mála značek na světě, které se mohou pochlubit více než 150letou tradicí a zároveň světovým prvenstvím ve vývoji spacích pružinových systémů.
Nejvyšší kvalita, precizní řemeslné umění, a navíc vlastní styl s rozpoznatelným podpisem, to jsou hodnoty, jimiž se významný tradiční holandský výrobce PULLMAN zapsal mezi špičkové výrobce postelových systémů.Pullman navrhuje a vyrábí postele, matrace a pohodlné top matrace. Ryze holandské výrobky jsou zhotovovány těmi nejlepšími designéry a řemeslníky.


Ručně vyráběné kontinentální postele, matrace a doplňky PULLMAN spojují v sobě skvělý design a unikátní patentovanou technologii výroby. Výsledkem jsou produkty s vysokou užitnou hodnotou. Patentovaná technologie pružinového systému, tzv. Inside Pocket Spring se zdvojenou taštičkovou pružinou, která garantuje ideální podporu páteře, je používána unikátně v matracích PULLMAN.

Každá postel může mít polohovací systém. Odpočinek v posteli pak získává nový rozměr vnímání. Nepopsatelný komfort při četbě, sledování TV či snídaně do postele!


K tomu, abyste mohli dokonale sladit svou postel s interiérem, slouží nejen pestrá paleta potahových materiálů a barev, ale také praktické a elegantní doplňky k posteli – noční stolky či sedáky před postel s úložným prostorem nebo decentní podsvícení postele.
Precizní ložnice – to je prostě PULLMAN. 

Jednotlivé modely postelí zde

Každá postel může být vybavena jedním z několika typů polohování včetně unikátního systému Slide-back. Ten za necelých 20 vteřin promění postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí. Zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé pozici vsedě.

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.

Dopřejte svému tělu kvalitní spánek na posteli vyrobené pro Vás osobně nyní navíc s potěšením i pro Vaši mysl, protože ušetříte až 72.250Kč. Vrchní top matraci získáte ZDARMA při objednání kompletní postele značky Kuperus (dvoulůžko se záhlavím) z hlavní kolekce. Celková cena postele bude snížena o cenu vrchní top matrace. Můžete si vybrat její náplň. Unikátně nabízíme náplň tvořenou taštičkovou mini-pružinkou pro optimální podporu páteře. Další náplně k výběru jsou koňské žíně či 100%ní přírodní latex Talalay. Neváhejte a získejte při pořízení své postele snů i něco navrch!

Akce je časově omezená a vztahuje se pouze na hlavní kolekci postelí výrobce KUPERUS. Detailní podmínky promo akce Vám rádi sdělíme osobně na našem showroomu či telefonicky i písemně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.