ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Luxury Sleeping - Luxusní postele - Postele Pullman

PROBOUZEJTE SE ODPOČATÍ!
PULLMAN je jedna z mála značek na světě, které se mohou pochlubit více než 150letou tradicí a zároveň světovým prvenstvím ve vývoji spacích pružinových systémů.
Nejvyšší kvalita, precizní řemeslné umění, a navíc vlastní styl s rozpoznatelným podpisem, to jsou hodnoty, jimiž se významný tradiční holandský výrobce PULLMAN zapsal mezi špičkové výrobce postelových systémů.Pullman navrhuje a vyrábí postele, matrace a pohodlné top matrace. Ryze holandské výrobky jsou zhotovovány těmi nejlepšími designéry a řemeslníky.


Ručně vyráběné kontinentální postele, matrace a doplňky PULLMAN spojují v sobě skvělý design a unikátní patentovanou technologii výroby. Výsledkem jsou produkty s vysokou užitnou hodnotou. Patentovaná technologie pružinového systému, tzv. Inside Pocket Spring se zdvojenou taštičkovou pružinou, která garantuje ideální podporu páteře, je používána unikátně v matracích PULLMAN.

Každá postel může mít polohovací systém. Odpočinek v posteli pak získává nový rozměr vnímání. Nepopsatelný komfort při četbě, sledování TV či snídaně do postele!


K tomu, abyste mohli dokonale sladit svou postel s interiérem, slouží nejen pestrá paleta potahových materiálů a barev, ale také praktické a elegantní doplňky k posteli – noční stolky či sedáky před postel s úložným prostorem nebo decentní podsvícení postele.
Precizní ložnice – to je prostě PULLMAN. 

Jednotlivé modely postelí zde

Každá postel může být vybavena jedním z několika typů polohování včetně unikátního systému Slide-back. Ten za necelých 20 vteřin promění postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí. Zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé pozici vsedě.

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.

15 let vám přinášíme kvalitní spánek.

15 let s našimi postelemi znamená 5475 lepších nocí = 5475 lepších dní. Spokojení zákazníci, to je důvod, proč nás naše práce nás stále baví. O naši radost se s vámi chceme podělit a proto nyní nabízíme 15%ní snížení ceny na postele KUPERUS. Vztahuje se na komplet set dvoulůžka, včt. záhlaví (již od rozměru 160x200cm). Přijďte se poradit a dopřejte svým zádům ideální noční odpočinek. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme poradit s výběrem té správné postele a matrace přímo pro vás.