ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Luxury Sleeping - Luxusní postele - CESTA K ÚSPĚCHU ZAČÍNÁ V POSTELI

Naše motto vystihuje důvod proč věnovat výběru správné postele či matrace velkou pozornost.

Vždyť náš den vypadá právě podle toho, jak se v noci vyspíme.

Luxusní postele

LUXURY SLEEPING - první multibrand showroom vysokých, kontinentálních, polohovacích postelí v České republice.

Již od roku 2008 přináší LUXURY SLEEPING kvalitní a zdravý spánek do českých a slovenských domácností či boutique hotelů. Jakožto multibrand showroom nabízí výběr z těch nejlepších světových značek renomovaných výrobců kontinentálních postelí, matrací a ložnicových doplňků. Dále také lůžkoviny či povlečení a domácí textil – dokonalé zkrášlení nejen kvalitní postele, ale i celé domácnosti. Vybírat můžete ze značek jako např.  KUPERUS, PULLMAN,  TRECA, TRUMP HOME, SLABBINCK, KAUFFMANN, DOMMELIN…a další.

 Naleznete zde vše, co vám zpříjemní nejen spánek, ale vdechne duši vaší ložnici či koupelně.

Luxusní lůžkoviny

Zárukou té nejvyšší kvality pro vás je fakt, že vše je vyráběno ručně řemeslníky s dlouholetou tradicí a dokonce i královským oceněním. Pro výrobu postelí jsou používány přírodní materiály, jako jsou koňské žíně, čistá ovčí vlna, len, bavlna, dřevo ze švédských borovic. ZÁRUKA 25 LET!!!
Jako je každý z nás jedinečný, tak i jakýkoli výrobek z LUXURY SLEEPING je originálem. Zakázkově vyráběný na míru a dle přání zákazníka. Ten si může vybírat ze široké škály barev a materiálů, a dokonce lze použít i jeho vlastní návrhu designu.
Důkazem jedinečnosti postelí je skutečnost, že každá postel je individuálně vytvořena na základě požadavků každého zákazníka na vzhled a funkčnost postele a může být korunována štítkem s jeho jménem.

Luxusní postele Kuperus

Ačkoli se to nezdá, správný výběr postele či matrace je docela náročný proces. Postel či matrace musí naprosto vyhovovat každému z hlediska zdraví, pohodlí a provedení.
V LUXURY SLEEPING vám pomohou zkušení certifikovaní spánkoví specialisté s nenahraditelnými zkušenostmi díky svému dlouholetému působení v tomto oboru. Poradíme vám s výběrem té správné podpory pro Vaše tělo i s celkovým designem postele…, zkrátka poskytneme vám tu nejlepší profesionální péči k vaší dokonalé spokojenosti.

Cesta k úspěšnému a příjemnému dni začíná v posteli. Pomůžeme vám stvořit dokonalou postel pro vaše úspěšné a spokojené dny. Vstupte do světa „vysoké krejčoviny“ pro vaše zdravé a stylového spaní!
Kvalitní a klidný spánek je přece k nezaplacení!

Každá postel může být vybavena jedním z několika typů polohování včetně unikátního systému Slide-back. Ten za necelých 20 vteřin promění postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí. Zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé pozici vsedě.

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.

Dopřejte svému tělu kvalitní spánek na posteli vyrobené pro Vás osobně nyní navíc s potěšením i pro Vaši mysl, protože ušetříte až 72.250Kč. Vrchní top matraci získáte ZDARMA při objednání kompletní postele značky Kuperus (dvoulůžko se záhlavím) z hlavní kolekce. Celková cena postele bude snížena o cenu vrchní top matrace. Můžete si vybrat její náplň. Unikátně nabízíme náplň tvořenou taštičkovou mini-pružinkou pro optimální podporu páteře. Další náplně k výběru jsou koňské žíně či 100%ní přírodní latex Talalay. Neváhejte a získejte při pořízení své postele snů i něco navrch!

Akce je časově omezená a vztahuje se pouze na hlavní kolekci postelí výrobce KUPERUS. Detailní podmínky promo akce Vám rádi sdělíme osobně na našem showroomu či telefonicky i písemně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.